Наручний годинник Michael Kors MK6356
Відео 1Фото 6 |
Michael Kors MK6356 |
|
Безель і мітки циферблата інкрустовані кристалами. Годинник виконаний у кольорі "жовте золото".
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michael Kors 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michael Kors.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michael Kors MK6356
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Damski zegarek Michael Kors RITZ koperta 37 mm kwarcowy mechanizm chronogr | 706 zł |
Michael Kors Ritz Zegarek Złoty Zegarki damskie Damski | 1 209 zł |
Michael Kors Ritz MK6356 - Kobieta - 37 mm - Analogowy - Kwarc - Szkiełko | 1 299 zł |
MICHAEL KORS Zegarek Damski MICHAEL KORS RITZ MK6356 | 1 299 zł |
Michael Kors Jetset MK6356 | 1 299 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →