Мотошина Metzeler Cruisetec 160/60 -18 70V
Відео 13Фото 10 |
Metzeler Cruisetec 160/60 -18 70V 100/80 R 17 " 52 H 100/90 B 19 " 57 H 110/90 B 19 " 62 H 120/70 B 21 " 68 H 120/70 R 19 " 60 W 130/60 B 19 " 61 H 130/60 B 21 " 63 H 130/60 R 19 " 66 H 130/60 R 21 " 63 H 130/70 B 18 " 63 H 130/70 R 18 " 63 H 130/80 B 17 " 65 H 130/80 R 17 " 65 H 130/90 B 16 " 73 H 140/75 R 15 " 65 H 150/70 B 18 " 76 H 150/80 B 16 " 71 H 150/80 B 16 " 77 H 150/80 R 17 " 72 V 160/60 B 18 " 70 V 160/70 B 17 " 79 V 160/70 R 17 " 73 V 180/55 R 18 " 74 W 180/55 R 18 " 80 H 180/60 R 16 " 80 H 180/65 B 16 " 81 H 180/70 B 16 " 77 H 180/70 R 16 " 77 V 200/55 R 16 " 77 H 200/55 R 17 " 78 V 240/40 R 18 " 79 V 240/50 R 16 " 84 V 260/40 R 18 " 84 V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metzeler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metzeler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metzeler Cruisetec 160/60 -18 70V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Metzeler Cruisetec ( 160/60 R18 TL 70V M/C, koło przednie ) 3797200 | 902 zł |
Metzeler Cruisetec (160/60 R18 70V) 3797200 | 846 zł |
Metzeler Cruisetec™ 70v Tl Custom Front Tire Posrebrzany 160 / 60 / R18 37 | 929 zł |
Metzeler Cruisetec ( 160/60 R18 TL 70V M/C, koło przednie ) | 915 zł |
Відеоогляди
Модификації Metzeler Cruisetec 160/60 -18 70V
Ціни на Metzeler Cruisetec 160/60 -18 70V |
---|---|---|---|---|
Metzeler Cruisetec 100/80 R17 52H | від 601 zł | 3 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 100/90 -19 57H | від 577 zł | 6 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 110/90 -19 62H | від 615 zł | 4 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 120/70 -21 68H | від 996 zł | 5 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 120/70 R19 60W | від 872 zł | 4 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 130/60 -19 61H | від 1 074 zł | 4 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 130/60 -21 63H | від 1 151 zł | 4 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 130/60 R19 66H | від 1 075 zł | 4 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 130/60 R21 63H | від 1 087 zł | 2 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 130/70 -18 63H | від 694 zł | 5 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 130/70 R18 63H | від 806 zł | 5 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 130/80 -17 65H | від 644 zł | 3 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 130/80 R17 65H | від 697 zł | 1 пропозиція | ||
Metzeler Cruisetec 130/90 -16 73H | від 736 zł | 11 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 140/75 R15 65H | від 1 068 zł | 3 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 150/70 -18 76H | від 1 018 zł | 3 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 150/80 -16 71H | від 803 zł | 5 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 150/80 -16 77H | від 825 zł | 4 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 150/80 R17 72V | від 1 075 zł | 2 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 160/60 -18 70V | від 846 zł | 4 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 160/70 -17 79V | від 869 zł | 3 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 160/70 R17 73V | від 925 zł | 5 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 180/55 R18 74W | від 1 107 zł | 4 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 180/55 R18 80H | від 1 089 zł | 4 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 180/60 R16 80H | від 955 zł | 9 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 180/65 -16 81H | від 887 zł | 5 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 180/70 -16 77H | від 1 005 zł | 5 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 180/70 R16 77V | від 1 129 zł | 3 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 200/55 R16 77H | від 1 507 zł | 4 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 200/55 R17 78V | від 1 139 zł | 5 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 240/40 R18 79V | від 1 134 zł | 5 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 240/50 R16 84V | від 1 333 zł | 3 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 260/40 R18 84V | від 1 169 zł | 5 пропозицій |
Схожі