MESH система Mercusys Halo H80X (3-pack)
Відео 5Фото 4 |
Mercusys Halo H80X (3-pack)
2 пристрої3 пристрої
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 3 порти, 1 Гбіт/сек, є WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:574 Мбіт/с
5 ГГц:2402 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 23 dBm, незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Halo H80X (3-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mercusys 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mercusys.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mercusys Halo H80X (3-pack)
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mercusys Halo H80X3-pack Router Halo H80X(3-pack) | 749 zł |
Mercusys Halo H80X (3-pack) NET-WLRD-MRSS-020 | 761 zł |
Router MERCUSYS Halo H80X (3 szt.) | 761 zł |
Router MERCUSYS Halo H80X (3 szt.) | 849 zł |
Router MERCUSYS Halo H80X (3 szt.) HALO H80X(3-PACK) | 761 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Mercusys Halo H80X (3-pack)
Ціни на Mercusys Halo H80X (3-pack) |
---|---|---|---|---|
Mercusys Halo H80X (2-pack) | від 502 zł | 8 пропозицій | ||
Mercusys Halo H80X (3-pack) | від 749 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →