Підсилювач Wi-Fi Mercusys MW300RE
Відео 11Фото 7 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mercusys 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mercusys.
Купити Mercusys MW300RE
Усі ціни 26 →Mercusys MW300RE - Wzmacniacz WiFi N 300Mbps Przedłużacz sieci WiFi Wzmacn | 120 zł |
TP-LINK Wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE Repeater WiFi N300 KMTPLRWMSY0 | 63 zł |
Zewnętrzny Mercusys MW300RE NET-WLAP-MRSS-001 | 60 zł |
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi Mercusys MW300RE | 79 zł |
Wzmacniacz sieci MERCUSYS MW300RE | 65 zł |
Добротний підсилювач
Mercusys MW300RE — це добротний ретранслятор Wi-Fi з приємним дизайном, який добре підійде практично під будь-який інтер'єр. Він представляє з себе відносно великий білий прямокутник із закругленими кутами білого кольору і вбудованою електричною вилкою. Виглядає цікаво, але через габаритів може перешкодити підключенню інших вилок в сусідні розетки.
Елементарно!
Налаштування підключення шалено проста: увіткнули в розетку, натиснули кнопку WPS на підсилювачі про схвалили підключення на самому роутері. Правда, потрібно щоб основний маршрутизатор був оснащений кнопкою WPS, а ця функція була активована в налаштуваннях. Далі шукаємо потрібне місце з допомогою світлового індикатора. Зелений світ говорить про те, що підсилювач підключений і розташований не дуже далеко і не близько до хосту, жовтий сигналізує про те, що відстань до роутера або занадто велике або занадто мало. Ну, а червоний означає, що підключення не вдалося.
Швидкість до 300 Мбіт/с
Підсилювач підтримує швидкість передачі даних до 300 Мбіт/с і працює зі всіма бездротовими пристроями стандарту 802.11 b/g/n. Ясна річ, що підтримки 5 ГГц тут немає — тільки 2.4 ГГц. Зате він може працювати як репітер, ніж може спростити розгортання мережі на великій площі.