System MESH Mercusys Halo H80X (3-pack)
Wideo 5Zdjęcia 4 |
Mercusys Halo H80X (3-pack)
2 urządzenia3 urządzenia
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 3 porty, 1 Gb/s, tak WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:574 Mb/s
5 GHz:2402 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 23 dBm, niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Halo H80X (3-pack)
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mercusys 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mercusys.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mercusys Halo H80X (3-pack)
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mercusys Halo H80X3-pack Router Halo H80X(3-pack) | 749 zł |
Mercusys Halo H80X (3-pack) NET-WLRD-MRSS-020 | 761 zł |
Router MERCUSYS Halo H80X (3 szt.) | 761 zł |
Router MERCUSYS Halo H80X (3 szt.) HALO H80X(3-PACK) | 761 zł |
Router Mercusys Halo H80X 3-pack | 761 zł |
Mercusys Halo H80X (3-pack) | 810 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Mercusys Halo H80X (3-pack)
Ceny na Mercusys Halo H80X (3-pack) |
---|---|---|---|---|
Mercusys Halo H80X (2-pack) | od 502 zł | 14 oferty | ||
Mercusys Halo H80X (3-pack) | od 749 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →