Всесезонна шина Maxxis Premitra AllSeason AP3 235/55 R17 103V
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Maxxis Premitra AllSeason AP3 235/55 R17 103V 235/55 R17 103 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Premitra AllSeason AP3 235/55 R17 103V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MAXXIS Premitra All Season AP3 SUV XL - 235/55R17 103 V - C/B/72 dB - opon | 632 zł |
Maxxis Premitra All Season AP3 SUV (235/55 R17 103V) 42307170 | 505 zł |
Maxxis Premitra All Season AP3 SUV ( 235/55 R17 103V XL ) | 521 zł |
Maxxis Premitra All Season AP3 SUV ( 235/55 R17 103V XL ) 42307170 | 515 zł |
Відеоогляди
Модификації Maxxis Premitra AllSeason AP3 235/55 R17 103V
Ціни на Maxxis Premitra AllSeason AP3 235/55 R17 103V |
---|---|---|---|---|
Maxxis Premitra AllSeason AP3 235/55 R17 103V | від 505 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →