Літня шина Matador Hectorra 5 245/45 R17 99Y
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Matador Hectorra 5 245/45 R17 99Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador Hectorra 5 245/45 R17 99Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOMME PNEUMATICI MATADOR 245/45 R17 99Y HECTORRA 5 XL 1581167 | 400 zł |
Matador Hectorra 5 (245/45 R17 99Y) 15811670000 | 447 zł |
Matador Hectorra 5 ( 245/45 R17 99Y XL EVc ) 15811670000 | 480 zł |
Matador Hectorra 5 ( 245/45 R17 99Y XL EVc ) | 486 zł |
Opony letnie 245/45R17 99Y Hectorra 5 Matador 2023 | 362 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →