Самокат Master MAS-S026
Фото 12 |
Master MAS-S026 |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master MAS-S026
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MASTER Scooter 26-20 hulajnoga czarno-zielona jeden rozmiar MAS-S026black- | 950 zł |
Hulajnoga na Pompowanych Kołach MASTER 26-20 GTI Brązowa | 1 000 zł |
Master 26/20 cali XL City Roller niebieski rama stalowa V-Brake obręcze uc | 1 056 zł |
Hulajnoga na Pompowanych Kołach MASTER Green 26/20 | 900 zł |
Hulajnoga na Pompowanych Kołach MASTER GTI 26/20 | 1 000 zł |
Hulajnoga na Pompowanych Kołach MASTER White 26/20 | 900 zł |
Master, Hulajnoga miejska 26-20, niebieski | 900 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →