Hulajnoga Master MAS-S026
Zdjęcia 12 |
Master MAS-S026 |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Master MAS-S026
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MASTER Scooter 26-20 hulajnoga czarno-zielona jeden rozmiar MAS-S026black- | 1 056 zł |
Hulajnoga na Pompowanych Kołach MASTER 26-20 GTI Brązowa | 1 000 zł |
Master 26/20 cali XL City Roller niebieski rama stalowa V-Brake obręcze uc | 1 056 zł |
Hulajnoga na Pompowanych Kołach MASTER Green 26/20 | 900 zł |
Hulajnoga na Pompowanych Kołach MASTER GTI 26/20 | 1 000 zł |
Hulajnoga na Pompowanych Kołach MASTER White 26/20 | 900 zł |
Master, Hulajnoga miejska 26-20, niebieski | 900 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →