CD-програвач Marantz M-CR612
Відео 11Фото 11 |
Marantz M-CR612
Відтвор.:CD-Audio
Формати:DSD, WAV, FLAC, ALAC
Діапазон частот:20 – 20000 Гц
Відношення сигнал/шум:90 дБ
Коефіцієнт спотворень:0.1 %
Входи:оптичний
Виходи:на сабвуфер
Регулювання ВЧ, СЧ і НЧ. Автовимикання.
Всі характеристики
Купити Marantz M-CR612
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Marantz Melody X M-CR612 Srebrno-Złoty | 2 690 zł |
Amplituner Stereo CD DAB+ MCR612 Melody X, Kolor: Czarny | 2 699 zł |
Marantz Melody X Kolor: Srebrny | 2 699 zł |
Marantz Melody X M-CR612 Czarny | 2 599 zł |
Amplituner Stereo CD DAB+ MCR612 Melody X, Kolor: Silver-Gold | 2 699 zł |
Marantz Melody X Kolor: Czarny | 2 699 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →