CD-програвач Marantz CD6007
Відео 10Фото 8 |
Marantz CD6007
2021 рікпідсилювач
Відтвор.:CD-Audio
Формати:MP3, WMA
Діапазон частот:2 – 20000 Гц
Відношення сигнал/шум:110 дБ
Коефіцієнт спотворень:0.00002 %
Виходи:оптичний
Всі характеристики
Купити Marantz CD6007
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Marantz CD6007/N1B Odtwarzacz Cd Srebrny | 2 199 zł |
Marantz CD6007 srebrny | 2 149 zł |
Odtwarzacz CD MARANTZ CD6007 Srebrno-złoty CD6007N1SG | 2 400 zł |
Odtwarzacz CD CD6007, Kolor: Silver-Gold | 2 149 zł |
Marantz CD 6007 Odtwarzacz CD Kolor: Czarny | 2 399 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →