CD-програвач Marantz SA-10
Відео 10Фото 5 |
Marantz SA-10
Відтвор.:CD-Audio, SACD
Формати:DSD, WAV, ALAC, AAC
Дискретизація ЦАП:384 кГц
Розрядність ЦАП:32 біт
Діапазон частот:2 – 20000 Гц
Відношення сигнал/шум:104 дБ
Коефіцієнт спотворень:0.0015 %
Входи:S/P-DIF, оптичний
Виходи:оптичний, XLR
Всі характеристики
Купити Marantz SA-10
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Odtwarzacz Super Audio CD SA-10, Kolor: Silver-Gold | 34 999 zł |
Marantz SA-10 Kolor: Złoty | 37 999 zł |
Marantz SA-10 Gold - Odtwarzacz CD HI-FI | 37 999 zł |
Odtwarzacz Super Audio CD SA-10, Kolor: Czarny | 34 999 zł |
Marantz SA-10 Kolor: Czarny | 37 999 zł |
Marantz SA-10 - Odtwarzacz CD HI-FI | 37 999 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →