Портативна колонка MANTA Szumi-GO (SPK03-GR)
Фото 8 |
MANTA Szumi-GO |
|
Таймер сну, ніч лампи, набір звуків для релаксації.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MANTA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MANTA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MANTA Szumi-GO
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MANTA Głośnik Bluetooth z funkcją usypiania MANTA SPK03-GR Szumi-GO Szary | 100 zł |
Głośnik mobilny MANTA Szumi Go Szary | 98 zł |
Głośnik Bluetooth z funkcją usypiania Szumi-GO | 139 zł |
Głośnik mobilny MANTA Szumi Go Szary SPK03-GR | 98 zł |
Głośnik Bluetooth z funkcją usypiania Manta Szumi-GO SPK03-GR Timer RGB US | 99 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →