Głośnik przenośny MANTA Szumi-GO (SPK03-GR)
Zdjęcia 8 |
MANTA Szumi-GO |
|
Wyłącznik czasowy, lampka nocna, zestaw dźwięków dla relaksu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MANTA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MANTA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MANTA Szumi-GO
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MANTA Głośnik Bluetooth z funkcją usypiania MANTA SPK03-GR Szumi-GO Szary | 100 zł |
Głośnik mobilny MANTA Szumi Go Szary | 98 zł |
Głośnik Bluetooth z funkcją usypiania Szumi-GO | 139 zł |
Głośnik mobilny MANTA Szumi Go Szary SPK03-GR | 98 zł |
Głośnik Bluetooth z funkcją usypiania Manta Szumi-GO SPK03-GR Timer RGB US | 99 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →