Клавіатура
Logitech G512 Linear Switch (920-008750)
Фото 3 | Товар застарів 170 zł Тип підключення: дротова; Тип: ігрові; Формат: стандартна (JIS), з Num-блоком; Хід клавіш: високого; Конструкція клавіш: механічна; Перемикачі: Romer-G Linear; Anti-Ghosting; #KRO: 26-KRO; Клавіша Fn; Регулювання гучності: через Fn; Вбудована пам'ять; Ігровий режим; Підсвічування: RGB |
Logitech G512 Linear Switch |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Logitech G512
Ціни на Logitech G512 |
---|---|---|---|---|
Logitech G512 GX Blue Switch | від 539 zł | 5 пропозицій | ||
Logitech G512 GX Brown Switch | від 449 zł | 5 пропозицій | ||
Logitech G512 GX Red Switch | від 453 zł | 13 пропозицій |