Вбудований холодильник Liebherr Prime IRBdi 5150
Фото 3 |
Liebherr Prime IRBdi 5150 |
|
Потужний, продуктивний і дуже тихий однокамерний холодильник типу, що вбудовується, представлений на ринку компанією Liebherr в 2021 році. Насамперед важливо звернути увагу, що це однокамерна модель без морозильної камери. Система PowerCooling інтенсивно розподіляє холод по полицях, контейнерах та лотках. При цьому відбувається очищення повітряного потоку, що піклується спеціальний фільтр FreshAir.
Агрегат відрізняється наявністю доводчика дверей SoftSystem, з яким хід стулки стає гранично плавним і легким. Вбудований холодильник Liebherr Prime IRBdi 5150 оснащений оптимізованою секцією BioFresh, призначеною для тривалого зберігання найширшого спектру продуктів. Контейнер Fruit & Vegetable здатний підтримувати високий рівень вологості, що дуже важливо для фруктів, овочів та ягід із салатною зеленню.
Водночас передбачено і ящик Meat & Dairy, температура якого прагне до 0 °C. Такий контейнер дозволяє створити ефект легкого заморожування, продовжуючи термін зберігання м'яса та риби. Камера зберігання оснащена металевою вставкою SmartSteel, яка виконує як декоративну функцію, так і виступає як додатковий акумулятор холоду. Робоча камера оснащена покращеною системою підсвічування LightTower. Холодильник використовує технологію Super Silent, що робить агрегат одним із тихих. Шум, що створюється під час роботи, не перевищує 32 дБ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Купити Liebherr Prime IRBdi 5150
Усі ціни 10 →LIEBHERR IRBDI5150 PRIME BIOFRESH | 8 299 zł |
LIEBHERR IRBDI5150 PRIME BIOFRESH | 8 299 zł |
Liebherr Irbdi 5150 Prime Biofresh Do Zabudowy Zintegrowanej Z Systemem Bi | 9 599 zł |
Chłodziarka Liebherr Prime BioFresh IRBdi 5151 | 8 998 zł |
Lodówka Chłodziarka LIEBHERR IRBdi 5150 Prime Zadzwoń i Kupuj taniej do 10 | 8 799 zł |