Ноутбук Lenovo Legion Pro 7 16ARX8H [7 16ARX8H 82WS002PPB]
Фото 14 | від 13 999 до 16 499 zł Порівняти ціни 10 →2023 рікLegionігровийпродуктивний240 ГцDDR5дискретнаSSD M.2Wi-Fi 6Eшвидка зарядкаCyberpank 2077брендова акустикапідсвічуванняхороший sRGBбез апгрейду ОЗП Дисплей:16 ", 2560x1600 (16:10) Процесор:Ryzen 9, 7945HX, 2.5 ГГц Відеокарта:RTX 4080 ОЗП:32 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 2048 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:2.8 кг |
Модифікації Lenovo Legion Pro 7 16ARX8H 1
Характеристики
Lenovo Legion Pro 7 16ARX8H [7 16ARX8H 82WS002PPB] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo Legion Pro 7 16ARX8H [7 16ARX8H 82WS002PPB]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LENOVO Laptop LENOVO Legion Pro 7 16ARX8H 82WS002PPB WQXGA Ryzen 9 7945HX/ | 13 999 zł |
Lenovo Legion Pro 7-16 - Ryzen 9 7945HX | 16.0''-WQXGA-240Hz | 32GB | 2TB | 13 999 zł |
Laptop LENOVO Legion Pro 7 16ARX8H 16" IPS 240Hz R9-7945HX 32GB RAM 2 x 1T | 13 999 zł |
Lenovo Legion Pro 7 16ARX8H 16" 240Hz R9 7945HX 32GB RAM 2TB Dysk SSD RTX4 | 14 499 zł |
Laptop LENOVO Legion Pro 7 16ARX8H 16" IPS 240Hz R9-7945HX 32GB RAM 2 x 1T | 13 999 zł |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо