Глечик-термос Leifheit Columbus 1.0 1 л
Фото 5 |
Leifheit Columbus 1.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leifheit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leifheit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leifheit Columbus 1.0 1 л
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Leifheit Columbus dzbanek izolacyjny szczelny termos ze sprawdzonym aromat | 80 zł |
Leifheit Termos dzbankowy Columbus 1 l Czarny | 59 zł |
Dzbanek próżniowy Columbus 1,0 L czerwony | 89 zł |
Dzbanek próżniowy Columbus 1,0 L czarny | 89 zł |
Dzbanek próżniowy Columbus 1,0 L biały | 89 zł |
Dzbanek próżniowy Columbus 1,0 L wysoki połysk granatowy | 89 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →