Літня шина Laufenn S Fit EQ Plus LK01 205/55 R16 94V
Фото 5 |
Laufenn S Fit EQ Plus LK01 205/55 R16 94V |
|
Паливоекономічна модель літньої автогуми від одного з провідних суббрендів південнокорейської шинної компанії Hankook. Модель відноситься до розряду високопродуктивних UHP-шин (Ultra High Performance), а заточена під установку на колеса потужних легкових автомобілів. Асиметричний малюнок протектора покришка запозичала у оригінальної моделі LK01, проте кардинальним переробкам зазнала формула гумової суміші шини.
Новий компаунд дозволив наростити показники «мокрого» зчеплення та керованості. Форму профілю протектора Laufenn S Fit EQ Plus LK01 205/55 R16 94V підібрали таким чином, щоб розміри та форма контактної плями не змінювалися під впливом різноспрямованих сил прискорення. До того ж, блоки в плечових зонах з'єднані між собою спеціальними перемичками для забезпечення стійкості транспортного засобу при активному маневруванні. Шина ефективно відводить воду під час їзди в дощову погоду, підкуповує високим рангом акустичного комфорту та нерозтратністю в плані витрати палива.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufenn 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufenn.
Купити Laufenn S Fit EQ Plus LK01 205/55 R16 94V
LAUFENN Opony 205/55 R16 94 V XL opony letnie do samochodów osobowych 1029 | 445 zł |
Laufenn S Fit EQ+ LK01 (205/55 R16 94V) 1026573 | 344 zł |
GOMME PNEUMATICI S FIT EQ LK01 XL 205/55 R16 94V LAUFENN GMLAF1026573 | 270 zł |
Laufenn S Fit EQ+ LK01 (205/55 R16 94V) 1029283 | 323 zł |
Модификації Laufenn S Fit EQ Plus LK01 205/55 R16 94V
Ціни на Laufenn S Fit EQ Plus LK01 205/55 R16 94V |
---|---|---|---|---|
Laufenn S Fit EQ Plus LK01 205/55 R16 91H | від 209 zł | 6 пропозицій | ||
Laufenn S Fit EQ Plus LK01 205/55 R16 91V | від 218 zł | 4 пропозиції | ||
Laufenn S Fit EQ Plus LK01 205/55 R16 91W | від 356 zł | 1 пропозиція | ||
Laufenn S Fit EQ Plus LK01 205/55 R16 94V | від 270 zł | 4 пропозиції |