Action камера LAMAX X7.1
Відео 5Фото 8 |
Недорога та вражаюче легка action-камера з багатим набором кріплень для фіксації на різних поверхнях та прозорим захисним пластиковим боксом, що відповідає стандарту IP68 та витримує тиск води на глибині до 30 м. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, орієнтований для відеографів-початківців, яким потрібна проста та надійна камера для зйомки у русі, екстремально складних умовах (вібрація, удари) та під водою.
Завдяки комплектному набору пристроїв для кріплення, action-камеру LAMAX X7.1 можна змонтувати на одязі, шоломі або голові оператора. Передбачена фіксація на кермі транспортного засобу, склі автомобіля, корпусі дрону чи інших предметах. Відрізняється помірною вартістю, може стати вдалим подарунком для підлітка чи юнака. Обладнана ширококутним об'єктивом (170 °) та вбудованим модулем інтерфейсу Wi-Fi, який дозволяє підключатися до смартфону.
Забезпечує захоплення відео з роздільною здатністю до 3840х2160 (інтерполяція) при 30 к/с або 2704х1520 (реальна роздільна здатність) при 30 к/с. Відзняті матеріали зберігаються на карті пам'яті microSD/SDHC об'ємом до 64 Гб. Їх можна переглянути на вбудованому дводюймовому екрані з роздільною здатністю або передати за допомогою Wi-Fi. Акумулятор ємністю 900 мАгод забезпечує до 1,5 год запису відео FullHD-роздільна здатність і може швидко заряджатися від мережного ЗП або powerbank-акумулятора. Підтримується режим відеореєстратора.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LAMAX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LAMAX.
Купити LAMAX X7.1
Усі ціни 7 →Kamera sportowa LAMAX Action X7.1 Naos | 387 zł |
Lamax, Kamera LAMAX X7.1 Naos | 364 zł |
Kamera sportowa LAMAX Action X7.1 Naos | 387 zł |
LAMAX LAMAX X7.1 Naos Black Black X71-NAOS | 340 zł |
Kamera sportowa LAMAX Action X7.1 Naos LAMAX X7.1 NAOS | 387 zł |
Zewnętrzna kamera LAMAX X7.1 Naos + akcesoria Czarna | 389 zł |
Kamera sportowa Lamax X7.1 Naos czarna | 349 zł |