Електрочайник Lafe CEG001.1 2200 Вт 1.7 л
Фото 6 |
Lafe CEG001.1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lafe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lafe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lafe CEG001.1 2200 Вт 1.7 л
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lafe lafcza44640 czajnik elektryczny 17 l 2200 W zielony biały 59075128535 | 83 zł |
Lafe Czajnik elektryczny CEG001.2 HKLAFCZCEG00120 | 54 zł |
Lafe Czajnik elektryczny CEG001.2 37025 | 61 zł |
Lafe Czajnik elektryczny CEG001.2 37025 | 54 zł |
Czajnik Lafe CEG001.2 Zielony | 54 zł |
Czajnik LAFE CEG001.2 | 66 zł |
Додаткові функції і можливості електрочайника Lafe CEG001.1:
- Обертання на підставці на 360 º
РекомендуємоПорівняти в таблиці →