Czajnik elektryczny Lafe CEG001.1 2200 W 1.7 l
Zdjęcia 6 |
Lafe CEG001.1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lafe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lafe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lafe CEG001.1 2200 W 1.7 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lafe lafcza44640 czajnik elektryczny 17 l 2200 W zielony biały 59075128535 | 83 zł |
Lafe Czajnik elektryczny CEG001.2 HKLAFCZCEG00120 | 54 zł |
Lafe Czajnik elektryczny CEG001.2 37025 | 61 zł |
Lafe Czajnik elektryczny CEG001.2 37025 | 54 zł |
Czajnik Lafe CEG001.2 Zielony | 54 zł |
Czajnik LAFE CEG001.2 | 66 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości czajnika elektrycznego Lafe CEG001.1:
- Obrót o 360º na stojaku
PolecamyPorównaj w tabeli →