Літня шина Kumho PorTran KC53 215/75 R16C 116R
Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Kumho PorTran KC53 215/75 R16C 116R 215/75 R16 113 R 215/75 R16 116 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho PorTran KC53 215/75 R16C 116R
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kumho PorTran KC53 (215/75 R16 116/114R) 2245363 | 517 zł |
Kumho PorTran KC53 ( 215/75 R16C 116/114R 10PR ) | 604 zł |
Opona Kumho 215/75R16C PORTRAN KC53 116/114R. - opony dostawcze 2245363 | 499 zł |
Kumho PorTran KC53 ( 215/75 R16C 116/114R 10PR ) 2144093 | 597 zł |
Kumho PorTran KC53 (215/75 R16 116/114R) 2144093 | 578 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Kumho PorTran KC53 215/75 R16C 116R
Ціни на Kumho PorTran KC53 215/75 R16C 116R |
---|---|---|---|---|
Kumho PorTran KC53 215/75 R16C 113R | від 507 zł | 4 пропозиції | ||
Kumho PorTran KC53 215/75 R16C 116R | від 499 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →