Літня шина Kumho Ecsta PS71 235/50 R18 97W
Відео 5Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Kumho Ecsta PS71 235/50 R18 97W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho Ecsta PS71 235/50 R18 97W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
235/50Zr18Kumho Tl Ps7197W E KU2355018ZPS71 | 565 zł |
Kumho Ecsta PS71 SUV (235/50 R18 97W) 2309933 | 529 zł |
Kumho Ecsta PS71 SUV ( 235/50 ZR18 97W 4PR ) 2309933 | 545 zł |
Відеоогляди
Модификації Kumho Ecsta PS71 235/50 R18 97W
Ціни на Kumho Ecsta PS71 235/50 R18 97W |
---|---|---|---|---|
Kumho Ecsta PS71 235/50 R18 97V Run Flat | від 644 zł | 3 пропозиції | ||
Kumho Ecsta PS71 235/50 R18 97W | від 529 zł | 3 пропозиції | ||
Kumho Ecsta PS71 235/50 R18 101Y | від 544 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →