Action камера Kruger&Matz KM 198
Фото 16 | Товар застарів 497 zł Тип: action камера; Тип корпуса: фронтальна (звичайна); Захист від пилу та вологи боксу: IPX8; Зйомка HD (720p): 1280x720 пікс 120 к/с; Зйомка Full HD (1080p): 1920x1080 пікс 60 к/с; Зйомка Quad HD: 2704x1520 пікс 30 к/с; Зйомка Ultra HD (4K): 3840x2160 пікс 30 к/с; Запис звуку; Роздільна здатність фото (пікс): 4608x2592 |
Kruger&Matz KM 198
HD:1280x720 пікс 120 к/с
Full HD:1920x1080 пікс 60 к/с
Quad HD:2704x1520 пікс 30 к/с
Ultra HD:3840x2160 пікс 30 к/с
Кут огляду:170 °
Комплект:бокс, пульт, на шолом
Акумулятор:1050 мАгод
Вага:66 г
Має зручний пульт дистанційного управління, який кріпиться на зап'ясті.
Всі характеристики
Характеристики KM 198
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kruger&Matz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kruger&Matz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості action камери Kruger&Matz KM 198:
- Підтримка карт пам'яті Micro SD до 32 Гб
- Режим автомобільного відеореєстратора
- Режим підводної зйомки