Сходи з платформою Krause 833150 210 см 9 ступеней
Фото 4 | Очікується у продажу 5 599 zł Тип: драбина з платформою; одностороння розставна; пересувна (з колесами); Кількість секцій (шт): 1; Майданчик; Перила; Матеріал: алюміній; Максимальне навантаження (кг): 150; Максимальна висота (см): 210; Габарити (складена) (см): 311x144; Вага (кг): 48; |
Krause 833150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krause 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krause.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості драбини Krause 833150:
- Перила на бічних панелях і платформі
- Розмір платформи — 650х600 мм
- Баласт поперечної траверси — 20 кг
- Довжина конструкції по підлозі — 172 см
Модификації Krause 833150
Ціни на Krause 833150 |
---|---|---|---|---|
Krause 833006 110 см 5 ступеней | від 4 214 zł |
Krause 833013 138 см 6 ступеней | від 5 483 zł |
Krause 833020 165 см 7 ступеней | від 6 525 zł |
Krause 833143 188 см 8 ступеней | від 5 433 zł |
Krause 833037 189 см 8 ступеней | від 6 729 zł |
Krause 833150 210 см 9 ступеней | від 5 599 zł |
Krause 833044 211 см 9 ступеней | від 7 459 zł |
Krause 833358 235 см 10 ступеней | від 5 211 zł |
Krause 833167 235 см 10 ступеней | від 6 307 zł |
Krause 833365 277 см 12 ступеней | від 6 139 zł |
Krause 833372 328 см 14 ступеней | від 7 175 zł |