Літня шина Kormoran Road Performance 205/60 R16 96W
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Kormoran Road Performance 205/60 R16 96W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kormoran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kormoran.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kormoran Road Performance 205/60 R16 96W
Ціни на Kormoran Road Performance 205/60 R16 96W |
---|---|---|---|---|
Kormoran Road Performance 205/60 R16 92H | від 326 zł | 2 пропозиції | ||
Kormoran Road Performance 205/60 R16 96H | від 468 zł | 1 пропозиція | ||
Kormoran Road Performance 205/60 R16 96V | від 277 zł | 5 пропозицій | ||
Kormoran Road Performance 205/60 R16 96W | від 421 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →