Opona letnia Kormoran Road Performance 205/60 R16 96W
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Kormoran Road Performance 205/60 R16 96W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kormoran 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kormoran.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Kormoran Road Performance 205/60 R16 96W
Ceny na Kormoran Road Performance 205/60 R16 96W |
---|---|---|---|---|
Kormoran Road Performance 205/60 R16 92H | od 326 zł | 2 oferty | ||
Kormoran Road Performance 205/60 R16 96H | od 468 zł | 1 oferta | ||
Kormoran Road Performance 205/60 R16 96V | od 277 zł | 5 oferty | ||
Kormoran Road Performance 205/60 R16 96W | od 421 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →