Всесезонна шина Kormoran All Season 185/65 R15 92V
Відео 18Фото 3 |
Kormoran All Season 185/65 R15 92V |
|
Як випливає з назви, шини Kormoran All Season розраховані на цілорічну експлуатацію без необхідності сезонного перевзуття транспортного засобу. У основі лежить спрямований малюнок протектора у вигляді «риб'якого скелета». Гряда блоків в центральному ядрі протектора розділяється об'ємними дренажними каналами, якими вода і талий сніг відводяться з контактної плями по двох окружних каналах гідроевакуації.
Плечові зони моделі видалися повністю ізольованими, завдяки чому вдалося мінімізувати рівень дорожнього шуму. Численні прорізи в блоках протектора Kormoran All Season 185/65 R15 92V сприяють посиленню зчіпних властивостей на слизьких та мокрих дорожніх покриттях. Загалом шина швидко та ефективно адаптується до різних погодних умов за бортом транспортного засобу. Зазначимо, що у продажу модель представлена і під іншими назвами суббрендів шинної компанії Michelin, зокрема Orium, Riken, Taurus, TIGAR або STRIAL. Все це – якісні «всесезонки» економ-класу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kormoran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kormoran.
Купити Kormoran All Season 185/65 R15 92V
Opona Kormoran 185/65R15 All Season 92V - opony całoroczne 65993 | 249 zł |
Kormoran All Season (185/65 R15 92V) 659930 | 404 zł |
Opona wielosezonowa KORMORAN ALL SEASON 185/65R15 92V | 201 zł |
KORMORAN 185/65R15 ALL SEASON XL 92V D C 69 B - Ekspresowa dostawa! ROK PR | 190 zł |
Kormoran All Season 185/65 R15 92 V XL (rok 2024, DOT-0324). OSTATNIE SZTU | 242 zł |
Модификації Kormoran All Season 185/65 R15 92V
Ціни на Kormoran All Season 185/65 R15 92V |
---|---|---|---|---|
Kormoran All Season 185/65 R15 88H | від 255 zł | 2 пропозиції | ||
Kormoran All Season 185/65 R15 88T | від 356 zł | 2 пропозиції | ||
Kormoran All Season 185/65 R15 92T | від 274 zł | 2 пропозиції | ||
Kormoran All Season 185/65 R15 92V | від 190 zł | 8 пропозицій |