Opona całoroczna Kormoran All Season 185/65 R15 92V
Wideo 18Zdjęcia 3 |
Kormoran All Season 185/65 R15 92V |
|
Jak sama nazwa wskazuje, opony Kormoran All Season przeznaczone są do użytku całorocznego, bez konieczności sezonowego „przebijania” pojazdu. Oparte są na kierunkowym wzorze bieżnika w kształcie ości. Grzbiet bloków w centralnym rdzeniu bieżnika oddzielony jest wolumetrycznymi kanałami drenażowymi, którymi woda i stopiony śnieg są usuwane z miejsca styku poprzez dwa obwodowe kanały odprowadzające wodę.
Obszary barkowe modelu zostały całkowicie odizolowane, dzięki czemu udało się zminimalizować poziom hałasu drogowego. Liczne nacięcia w blokach bieżnika Kormoran All Season 185/65 R15 92V poprawiają przyczepność na śliskiej i mokrej nawierzchni. Ogólnie rzecz biorąc, opona szybko i skutecznie dostosowuje się do różnych warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz pojazdu. Należy pamiętać, że model ten sprzedawany jest także pod innymi nazwami submarek firmy oponiarskiej Michelin, w szczególności Orium, Riken, Taurus, TIGAR czy STRIAL. Wszystko to są wysokiej jakości pojazdy klasy ekonomicznej „całoroczne”.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kormoran 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kormoran.
Kup Kormoran All Season 185/65 R15 92V
Opona Kormoran 185/65R15 All Season 92V - opony całoroczne 65993 | 249 zł |
Kormoran All Season (185/65 R15 92V) 659930 | 404 zł |
Opona wielosezonowa KORMORAN ALL SEASON 185/65R15 92V | 201 zł |
KORMORAN 185/65R15 ALL SEASON XL 92V D C 69 B - Ekspresowa dostawa! ROK PR | 201 zł |
Kormoran All Season 185/65 R15 92 V XL (rok 2024, DOT-0324). OSTATNIE SZTU | 242 zł |
Modyfikacje Kormoran All Season 185/65 R15 92V
Ceny na Kormoran All Season 185/65 R15 92V |
---|---|---|---|---|
Kormoran All Season 185/65 R15 88H | od 255 zł | 2 oferty | ||
Kormoran All Season 185/65 R15 88T | od 356 zł | 2 oferty | ||
Kormoran All Season 185/65 R15 92T | od 274 zł | 2 oferty | ||
Kormoran All Season 185/65 R15 92V | od 201 zł | 6 oferty |