Мотопомпа Konner&Sohnen KS 50
Konner&Sohnen KS 50 продуктивнівідцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen KS 50
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Könner & Söhnen Pompa spalinowa do wody czystej KS50 5,5KM 500L/min | 970 zł |
Könner & Söhnen Pompa spalinowa ks 50 500 l/min 2' | 1 075 zł |
Pompa spalinowa KÖNNER & SÖHNEN , 500 l/min, 2' KS50 | 1 159 zł |
Pompa spalinowa do wody czystej motopompa ogrodowa KS50 7 kM 500l/min Konn | 999 zł |
Könner & Söhnen Pompa spalinowa wysokocisnieniowa ks 50hp 500 l/min 2' | 1 382 zł |
Pompa wysokociśnieniowa KS 50HP | 1 599 zł |
Pompa spalinowa do wody czystej wysokociśnieniowa KS50HP 7 kM 500l /min Ko | 1 249 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →