Мотопомпа Yato YT-85402
Yato YT-85402 продуктивнівідцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-85402
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yato YT-85402 | 1 050 zł |
YATO Pompa spalinowa 3' 5,9hp 60m3/h 85402 | 935 zł |
Yato Spalinowa pompa wodna YT-85402 | 1 040 zł |
Pompa spalinowa YATO, 3' YT-85402 | 691 zł |
Yato Motopompa Do Wody Spalinowa 3'' 5,9Hp 60M3/H YT-85402 5906083854026 | 1 066 zł |
Spalinowa pompa wodna 3" 5,9hp 60m3/h Yato YT-85402 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 683 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →