Motopompa Yato YT-85402
Yato YT-85402 wydajneodśrodkowa |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-85402
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-85402 | 1 050 zł |
YATO Pompa spalinowa 3' 5,9hp 60m3/h 85402 | 935 zł |
Yato Spalinowa pompa wodna YT-85402 | 1 040 zł |
Pompa spalinowa YATO, 3' YT-85402 | 691 zł |
Yato Motopompa Do Wody Spalinowa 3'' 5,9Hp 60M3/H YT-85402 5906083854026 | 1 066 zł |
Spalinowa pompa wodna 3" 5,9hp 60m3/h Yato YT-85402 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 683 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →