Motopompa Konner&Sohnen KS 50
Konner&Sohnen KS 50 wydajneodśrodkowa |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Konner&Sohnen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Konner&Sohnen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Konner&Sohnen KS 50
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Könner & Söhnen Pompa spalinowa do wody czystej KS50 5,5KM 500L/min | 970 zł |
Könner & Söhnen Pompa spalinowa ks 50 500 l/min 2' | 1 075 zł |
Pompa spalinowa KÖNNER & SÖHNEN , 500 l/min, 2' KS50 | 1 159 zł |
Pompa spalinowa do wody czystej motopompa ogrodowa KS50 7 kM 500l/min Konn | 999 zł |
Könner & Söhnen Pompa spalinowa wysokocisnieniowa ks 50hp 500 l/min 2' | 1 382 zł |
Pompa wysokociśnieniowa KS 50HP | 1 599 zł |
Pompa spalinowa do wody czystej wysokociśnieniowa KS50HP 7 kM 500l /min Ko | 1 249 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →