Зимова шина Kleber Krisalp HP3 205/50 R17 93V
Відео 3Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Kleber Krisalp HP3 205/50 R17 93V 205/50 R17 93 H 205/50 R17 93 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Krisalp HP3 205/50 R17 93V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kleber Krisalp HP 3 (205/50 R17 93V) 130701 | 589 zł |
Kleber Krisalp HP 3 ( 205/50 R17 93V XL ) | 586 zł |
Kleber Krisalp HP 3 ( 205/50 R17 93V XL ) 130701 | 580 zł |
Відеоогляди
Модификації Kleber Krisalp HP3 205/50 R17 93V
Ціни на Kleber Krisalp HP3 205/50 R17 93V |
---|---|---|---|---|
Kleber Krisalp HP3 205/50 R17 93H | від 469 zł | 5 пропозицій | ||
Kleber Krisalp HP3 205/50 R17 93V | від 580 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →