Планетарний міксер KitchenAid 5KSM175PSEMS сірий
Фото 91 |
KitchenAid 5KSM175PSEMS сірий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KitchenAid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KitchenAid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KitchenAid 5KSM175PSEMS сірий
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KitchenAid 5KSM175PSEMS robot kuchenny Artisan 48 l medalion srebrny | 5 532 zł |
KitchenAid Artisan 5KSM175PSEMS Srebrzystopopielaty | 2 679 zł |
KitchenAid Artisan 5KSM175PSEMS Srebrzystopopielaty | 2 665 zł |
Mikser Artisan 5 Medallion Silver 4,8 l KitchenAid (5KSM175PSEMS) --- OFIC | 3 999 zł |
Robot planetarny KitchenAid 5KSM175PSEMS | 2 697 zł |
Kitchenaid 5ksm175psems Artisan Kneader Mixer Posrebrzany One Size / EU Pl | 2 753 zł |
Додаткові функції і можливості кухонного комбайна KitchenAid 5KSM175PSEMS:
- Захисна кришка від бризок з отвором для додавання інгредієнтів
Модификації KitchenAid 5KSM175PSEMS
Ціни на KitchenAid 5KSM175PSEMS |
---|---|---|---|---|
KitchenAid 5KSM175PSEFL бежевий | від 2 600 zł | 4 пропозиції | ||
KitchenAid 5KSM175PSEAC бежевий | від 2 600 zł | 6 пропозицій | ||
KitchenAid 5KSM175PSECA бордовий | від 2 736 zł | 7 пропозицій | ||
KitchenAid 5KSM175PSEWH білий | від 3 399 zł | 4 пропозиції | ||
KitchenAid 5KSM175PSEIC бірюзовий | від 2 779 zł | 5 пропозицій | ||
KitchenAid 5KSM175PSEMY жовтий | від 4 979 zł | 1 пропозиція | ||
KitchenAid 5KSM175PSEPT зелений | від 3 399 zł | 4 пропозиції | ||
KitchenAid 5KSM175PSEMA зелений | від 2 475 zł | 7 пропозицій | ||
KitchenAid 5KSM175PSECZ золотистий | від 2 714 zł | 3 пропозиції | ||
KitchenAid 5KSM175PSEDR рожевий | від 2 754 zł | 4 пропозиції | ||
KitchenAid 5KSM175PSESP рожевий | від 3 425 zł | 1 пропозиція | ||
KitchenAid 5KSM175PSEIB синій | від 3 999 zł | 3 пропозиції | ||
KitchenAid 5KSM175PSEVB синій | від 2 849 zł | 5 пропозицій | ||
KitchenAid 5KSM175PSECU сріблястий | від 2 610 zł | 7 пропозицій | ||
KitchenAid 5KSM175PSEMS сірий | від 2 665 zł | 6 пропозицій | ||
KitchenAid 5KSM175PSEER червоний | від 2 659 zł | 6 пропозицій | ||
KitchenAid 5KSM175PSEBK чорний | від 3 999 zł | 2 пропозиції | ||
KitchenAid 5KSM175PSEOB чорний | від 2 736 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →