Планетарний міксер KitchenAid 5KSM175PSEVB синій
Фото 91 |
KitchenAid 5KSM175PSEVB синій |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KitchenAid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KitchenAid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KitchenAid 5KSM175PSEVB синій
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KitchenAid Robot kuchenny Artisan 48 l Vintage niebieski 5KSM175PSEVB | 3 526 zł |
KitchenAid Artisan 5KSM175PSEVB Niebieski Mat | 2 849 zł |
Mikser Artisan 5 Blue Velvet 4,8 l KitchenAid (5KSM175PSEVB) --- OFICJALNY | 3 999 zł |
KitchenAid Artisan 5KSM175PSEVB, blue | 2 887 zł |
Kitchenaid 5ksm175psevb Kneader Mixer Niebieski One Size / EU Plug | 2 703 zł |
Додаткові функції і можливості кухонного комбайна KitchenAid 5KSM175PSEVB:
- Захисна кришка від бризок з отвором для додавання інгредієнтів
Модификації KitchenAid 5KSM175PSEVB
Ціни на KitchenAid 5KSM175PSEVB |
---|---|---|---|---|
KitchenAid 5KSM175PSEAC бежевий | від 2 600 zł | 5 пропозицій | ||
KitchenAid 5KSM175PSEFL бежевий | від 2 600 zł | 4 пропозиції | ||
KitchenAid 5KSM175PSECA бордовий | від 2 736 zł | 5 пропозицій | ||
KitchenAid 5KSM175PSEWH білий | від 3 399 zł | 3 пропозиції | ||
KitchenAid 5KSM175PSEIC бірюзовий | від 2 779 zł | 5 пропозицій | ||
KitchenAid 5KSM175PSEMY жовтий | від 4 979 zł | 1 пропозиція | ||
KitchenAid 5KSM175PSEMA зелений | від 2 478 zł | 7 пропозицій | ||
KitchenAid 5KSM175PSEPT зелений | від 3 399 zł | 4 пропозиції | ||
KitchenAid 5KSM175PSECZ золотистий | від 2 714 zł | 3 пропозиції | ||
KitchenAid 5KSM175PSESP рожевий | від 3 425 zł | 1 пропозиція | ||
KitchenAid 5KSM175PSEDR рожевий | від 2 754 zł | 4 пропозиції | ||
KitchenAid 5KSM175PSEIB синій | від 3 999 zł | 3 пропозиції | ||
KitchenAid 5KSM175PSEVB синій | від 2 703 zł | 6 пропозицій | ||
KitchenAid 5KSM175PSECU сріблястий | від 2 614 zł | 7 пропозицій | ||
KitchenAid 5KSM175PSEMS сірий | від 2 665 zł | 6 пропозицій | ||
KitchenAid 5KSM175PSEER червоний | від 2 659 zł | 6 пропозицій | ||
KitchenAid 5KSM175PSEOB чорний | від 2 736 zł | 3 пропозиції | ||
KitchenAid 5KSM175PSEBK чорний | від 3 999 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →