Карта пам'яті KIOXIA Exceria Plus SDXC 64 ГБ (LNPL1M064GG4)
KIOXIA Exceria Plus SDXC 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KIOXIA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KIOXIA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації KIOXIA Exceria Plus SDXC
Ціни на KIOXIA Exceria Plus SDXC |
---|---|---|---|---|
KIOXIA Exceria Plus SDXC 64 ГБ | від 96 zł | 1 пропозиція | ||
KIOXIA Exceria Plus SDXC 128 ГБ | від 135 zł | 2 пропозиції | ||
KIOXIA Exceria Plus SDXC 256 ГБ | від 270 zł | 5 пропозицій | ||
KIOXIA Exceria Plus SDXC 512 ГБ | від 216 zł | 4 пропозиції | ||
KIOXIA Exceria Plus SDXC 1 ТБ | від 1 390 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →