Оперативна пам'ять Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR/DDR2 KVR333X64SC25/1G
Kingston KVR333X64SC25/1G |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR/DDR2 KVR333X64SC25/1G
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston 10GB 10x 1GB DDR 333Mhz PC-2700 KVR333X64SC25/1G Laptop Memory SD | 204 zł |
Par Kingston 2Go 2x 1Go PC-2700 333MHz DDR1 KVR333X64SC25/1G portable Memo | 60 zł |
Per Kingston 2GB 2x 1GB PC1-2700 333MHz DDR1 KVR333X64SC25/1G Laptop Memor | 60 zł |
Kingston 1GB DDR 333MHz PC-2700 KVR333X64SC25/1G 200Pin SODIMM Laptop Memo | 40 zł |
Kingston 1 GB PC2700 CL2.5 200-Pin SODIMM Memory (KVR333X64SC25/1G) | 116 zł |
Модификації Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR/DDR2
Ціни на Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR/DDR2 |
---|---|---|---|---|
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR/DDR2 KVR333X64SC25/1G | від 40 zł | 5 пропозицій | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR/DDR2 KVR533D2S4/2G | від 31 zł | 5 пропозицій | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR/DDR2 KVR667D2S5K2/4G | від 51 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR/DDR2 KVR667D2S5/2G | від 36 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR/DDR2 KVR800D2S6/2G | від 36 zł | 7 пропозицій | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR/DDR2 KVR800D2S6K2/4G | від 51 zł | 1 пропозиція |
Рекомендуємо