Оперативна пам'ять Kingston KVR DDR4 1x16Gb KVR26N19D8/16
Kingston KVR26N19D8/16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston KVR DDR4 1x16Gb KVR26N19D8/16
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston ValueRAM | 209 zł |
Kingston 16GB [1x16GB 2666MHz DDR4 CL19 1.2V DIMM] RD-DDR4266-KNG-081 | 182 zł |
Kingston DDR4 KVR26N19D8/16 16GB CL19 | 170 zł |
Kingston Technology ValueRAM 16GB DDR4 2666MHz moduł KVR26N19D8/16 | 204 zł |
Pamięć RAM KINGSTON 16GB 2666MHz ValueRam (KVR26N19D8/16) KVR26N19D8/16 | 170 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації Kingston KVR DDR4 1x16Gb
Ціни на Kingston KVR DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston KVR DDR4 1x16Gb KVR21N15D8/16 | від 360 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston KVR DDR4 1x16Gb KVR21R15D4/16 | від 180 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston KVR DDR4 1x16Gb KVR24N17D8/16 | від 280 zł | 4 пропозиції | ||
Kingston KVR DDR4 1x16Gb KVR24E17D8/16 | від 440 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston KVR DDR4 1x16Gb KVR24R17D8/16 | від 199 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston KVR DDR4 1x16Gb KVR26N19D8/16 | від 170 zł | 15 пропозицій | ||
Kingston KVR DDR4 1x16Gb KVR26N19S8/16 | від 175 zł | 9 пропозицій | ||
Kingston KVR DDR4 1x16Gb KVR32N22D8/16 | від 170 zł | 11 пропозицій | ||
Kingston KVR DDR4 1x16Gb KVR32N22S8/16 | від 170 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →