Самокат KidWell WXM WRS-BY1
Фото 7 |
KidWell WXM WRS-BY1 |
|
Грипси з термопластичної гуми (TPR) розміром 12 см. Ширина керма: 48 см.
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KidWell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KidWell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KidWell WXM WRS-BY1
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hulajnoga Kidwell WXM WRS-BY1 100mm DZI-ZPOJ-KDWL-0028 | 231 zł |
Kidwell Hulajnoga wyczynowa WXM WRS-BY1 100mm kidwell | 251 zł |
Hulajnoga Kidwell WXM WRS-BY1 Czarny (HWWRSBY1) | 232 zł |
Hulajnoga wyczynowa WRS-BY1 | 249 zł |
Hulajnoga wyczynowa WXM WRS-BY1 100mm kidwell | 272 zł |
Модификації KidWell WXM WRS-BY1
Ціни на KidWell WXM WRS-BY1 |
---|---|---|---|---|
KidWell WXM WRS-CY1 | від 209 zł | 9 пропозицій | ||
KidWell WXM WRS-BY1 | від 231 zł | 6 пропозицій | ||
KidWell WXM WRS-AY1 | від 245 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →