Дитяче автокрісло Kiddy Cruiserfix 3
Фото 8 |
Kiddy Cruiserfix 3 |
|
Крісло для дітей старших вікових груп 2-3 з функціями регулювань висоти, глибини та ширини сидіння. Єдино правильний спосіб встановлення Kiddy Cruiserfix 3 - обличчям по ходу руху автомобіля. За фіксацію автокрісла несуть взаємну відповідальність замкові скоби системи кріплення Isofix і штатний ремінь безпеки на борту машини. Цим же ременем пристібається і дитина. Поясна частина ременя проходить під підлокітниками крісла, а діагональна через одну зі спеціальних направляючих у підголовнику.
До речі, підголовник у моделі регулюється по висоті разом із шириною спинки, що дозволяє гнучко адаптувати посадкове місце під дитину, що росте. Енергію ударних впливів при фронтальних зіткненнях транспортних засобів приймає фірмовий амортизатор Kiddy Shock Absorber. За результатами краш-тестів за методикою ADAC у 2017 році модель отримала оцінку «Добре» у підсумковому заліку випробувань. М'яка і дихаюча оббивка поверх каркаса автокрісла легко знімається для процедури прання в щадному режимі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kiddy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kiddy.
Купити Kiddy Cruiserfix 3
Kiddy Cruiserfix 3 fotelik samochodowy dla dzieci grupa 2/3 ok 3 lat do 12 | 899 zł |
Kiddy KIDDY Cruiserfix 3 Indigo Blue 15-36 KG - 2022 | 999 zł |
Kiddy, Fotelik samochodowy, 15-36 kg, Cruiserfix3, Lizard green | 1 285 zł |
Kiddy Fotelik KIDDY Cruiserfix 3 Moon Grey 15-36 KG | 999 zł |