Велосипед KHE Blaze 2018 (1003018-02)
KHE Blaze 2018 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KHE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KHE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KHE Blaze 2018
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KHE BMX rower Blaze 18 cali opatentowany wirnik Affix 360 czarny tylko 102 | 1 290 zł |
Rower Bmx Blaze Dzieci Czarny 10,2Kg 18 Cali Khebikes | 1 299 zł |
KHEbikes KHE BMX Blaze rower BMX 18 cali opatentowany wirnik Affix turkuso | 1 250 zł |
KHE BMX Blaze 18 cali opatentowany wirnik Affix zielony tylko 102 kg 1003- | 1 290 zł |
KHE BMX Blaze 18 cali opatentowany wirnik Affix czarny matowy tylko 102 kg | 1 290 zł |