Духова шафа Kernau KBO 1076 S PT W
Kernau KBO 1076 S PT W білий чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KBO 1076 S PT W
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Piekarnik Kernau kbo 1076 s pt w | 1 849 zł |
Piekarnik elektryczny Kernau KBO 1076 S PT W | 1 849 zł |
Piekarnik Kernau Kbo 1076 S Pt W 77L 11 Funkcji | 1 849 zł |
Piekarnik do zabudowy KBO1076SPTW Kernau | 1 849 zł |
Piekarnik KERNAU KBO 1076 S PT W | 1 849 zł |
Piekarnik KERNAU KBO 1076 S PT W | 1 849 zł |
Модификації Kernau KBO 1076 S PT W
Ціни на Kernau KBO 1076 S PT W |
---|---|---|---|---|
Kernau KBO 1076 S PT W | від 1 849 zł | 7 пропозицій | ||
Kernau KBO 1076 S PT B | від 1 799 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →