Духова шафа Kernau KBO 1280.1 TC
Kernau KBO 1280.1 TC |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KBO 1280.1 TC
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Piekarnik Kernau kbo 1280.1 tc gunmetal | 2 149 zł |
Piekarnik elektryczny Kernau KBO 1280.1 TC Gun Metal | 2 149 zł |
Piekarnik Kernau KBO 1280.1 TC GUN METAL 60l | 2 148 zł |
Piekarnik do zabudowy KBO1280.1TC Copper Kernau | 2 149 zł |
Piekarnik KERNAU KBO 1280 TC Gun Metal teraz KBO 1280.1 TC Gun Metal | 2 149 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →