Духова шафа Kernau KBO 1076 P S PT B
Фото 3 |
Kernau KBO 1076 P S PT B |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KBO 1076 P S PT B
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Piekarnik Kernau kbo 1076 p s pt b | 2 399 zł |
Piekarnik elektryczny Kernau KBO 1076 P S PT B | 2 399 zł |
Piekarnik Kernau Kbo1076Psptb 77L Timer 11 Funkcji | 2 399 zł |
Piekarnik do zabudowy KBO1076PSPTB Kernau | 2 399 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Piekarnik KERNAU KBO 1076 P S PT B | czyszczenie PYROL | 2 399 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →