Соковитискач Kenwood PureJuice XL JMP85.000SI
Фото 8 |
Kenwood PureJuice XL JMP85.000SI |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kenwood PureJuice XL JMP85.000SI
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kenwood PureJuice JMP8500SI wyciskarka wolnoobrotowa dwie tuby XL na całe | 985 zł |
KENWOOD Wyciskarka wolnoobrotowa KENWOOD JMP85.000SI Srebrno-popielaty | 999 zł |
Kenwood PureJuice Pro JMP85.000SI XL | 1 329 zł |
PureJuice XL JMP85.000SI 0W22510011 | 999 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa KENWOOD JMP85.000SI | 985 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →