Соковитискач Kenwood True JE 290
Kenwood True JE 290 |
|
Проста і практична соковитискач для отримання соку з цитрусових фруктів (цитрус-прес). Призначена для швидкої переробки лимонів, апельсинів і грейпфрутів в свіжовичавлені соки, які мають не тільки приємний освіжаючий смак, але і містять значну кількість корисних для організму людини мінералів і вітамінів. Ручне приготування цитрусових соків вимагає значного обсягу додаткових операцій і часу, а соковитискач Kenwood True JE 290 дозволяє отримати перший стакан напою об'ємом 200 мл всього за 20-30 секунд.
Конструкція цієї моделі проста і надійна. Електродвигун має рівно таку потужність (60 Вт), якої достатньо для віджимання соку з одного м'якого фруктового/овочевого плода середніх розмірів. Конус-прес може обертатися в різні сторони, а готовий до вживання сік проходить через сталевий фільтр, що затримує насіння/м'якоть, і накопичується в літровому пластиковому контейнері.
Завдяки високій швидкості віджимання сік практично не нагрівається і не втрачає своїх корисних властивостей. Фільтр, виготовлений з якісної хромонікелевої сталі, має високу механічну міцність і демонструє високу корозійну стійкість в середовищі сильних харчових кислот, якими насичені цитрусові соки. Корпус соковитискача має компактні розміри, помірний вагу, легко розміщується на будь-якому столі. Всі знімні деталі (кришка, фільтр і резервуар) можна мити під проточною водою або в автоматичній посудомийній машині.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.
Купити Kenwood True JE 290
Усі ціни 8 →Kenwood JE 290 Seria True Wyciskarka Do Cytrusów 1l Biały | 100 zł |
KENWOOD Wyciskarka KENWOOD JE290 Biały | 120 zł |
Wyciskarka do cytrusów JE290A 0W22610007 | 129 zł |
Wyciskarka do cytrusów KENWOOD JE289 | 138 zł |
Wyciskarka do cytrusów KENWOOD JE 290 | 100 zł |
- Вага — 0.96 кг
- Габарити — 22x21x16 см