Sokowirówka Kenwood PureJuice XL JMP85.000SI
Zdjęcia 8 |
Kenwood PureJuice XL JMP85.000SI |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kenwood 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kenwood.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kenwood PureJuice XL JMP85.000SI
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kenwood PureJuice JMP8500SI wyciskarka wolnoobrotowa dwie tuby XL na całe | 985 zł |
KENWOOD Wyciskarka wolnoobrotowa KENWOOD JMP85.000SI Srebrno-popielaty | 999 zł |
Kenwood PureJuice Pro JMP85.000SI XL | 1 327 zł |
PureJuice XL JMP85.000SI 0W22510011 | 999 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa KENWOOD JMP85.000SI | 985 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →