Мотошина Kenda K673F 100/90 -19 57H
Фото 4 |
Kenda K673F 100/90 -19 57H 100/90 B 19 " 57 H 110/90 B 18 " 61 H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kenda K673F 100/90 -19 57H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Motodak Kenda Road X-PLY K673F Kruz 100/90-19 57H 4P TL KE673101 | 505 zł |
Kenda K673 Kruz (100/90 R19 57H) 16931016 | 509 zł |
Kenda K673 Kruz ( 100/90-19 TT 57H Front ) | 536 zł |
Модификації Kenda K673F 100/90 -19 57H
Ціни на Kenda K673F 100/90 -19 57H |
---|---|---|---|---|
Kenda K673F 100/90 -19 57H | від 505 zł | 4 пропозиції | ||
Kenda K673F 110/90 -18 61H | від 511 zł | 1 пропозиція |